אתם תחלמו, אנחנו נבצע.

מסגריית סולמי מתמחה בברזל, מתכת ופלדה בהזמנה אישית בפתח תקווה והסביבה

| קונסטרוקציה ברזל | מדרגות ברזל בהזמנה אישית - אפשרות לשילוב עץ | | גלריה מברזל | פרגולות ומרפסות ממתכת | סככות לרכב ועוד |

אודותינו

אנו במסגריית ״סולמי בינוי״  בפתח תקווה מתמחים בביצוע עבודות מתכת ,כל סוגי הקונסטרוקציות ופתרונות המסגרות ברמה הגבוהה ביותר עם חומרי הגלם האיכותיים בשוק ומפרט טכני מחמיר. אנו עובדים בצורה בטיחותית ע״פ כל התקנים .
אנו שמים לנגד עינינו בראש ובראשונה את צרכי הלקוח ודוגלים בשירותיות ויחס אישי לכל לקוח .
מטרתנו להביא לידי ביטוי את חזון הלקוח תוך יעוץ והתאמת תכנון תקציב. אנו דואגים לטאץ’ האישי בכל פרוייקט, החל מתכנון ושרטוט עם ליווי הלקוח ועד הגשמת החלום..מהצעד הראשון ועד הפרטים הקטנים באיכות ואחריות .

קונסטרוקציה מברזל

קונסטרוקציה מברזל היא אחת הקונסטרוקציות הנפוצות ביותר. בנייה איכותית נחשבת לבנייה המורכבת בכללה מקונסטרוקציות ברזל. לברזל כמה יתרונות משמעותיים: מדובר בחומר חזק שנועד לשמש לשנים ארוכות. מכיוון שמדובר בתחום הבניין, תכונה זו קריטית. קונסטרוקציית ברזל מאפשרת לבניין לעמוד איתן במשך זמן רב. הברזל אינו רק חזק, אלא גם עמיד מפני פגעים. בשעה שהבטון עלול להיחלש מעט ולהירטב בימי הגשמים, הרי שהברזל אינו נפגע מרטיבות או מחום גבוה. קונסטרוקציה מברזל יכולה למנוע את קריסתו של הבניין בעת מצבים קיצוניים כמו רעידת אדמה, שריפה, שיטפון או הפגזה. מדובר בחומר חזק שלא ניתן לשבור בקלות. ניתן לשלב את הברזל עם חומרים אחרים – הברזל משתלב להפליא עם חומרי בנייה אחרים כמו בטון וטיט, ולכן נחשב גם לנוח לעבודה. יחסית לתכונותיו הרבות, הברזל נחשב לחומר זול, והוא מאפשר להוריד את עלויות הבנייה.

מדרגות ברזל

בתים דו מפלסיים מאפשרים מעבר בין הקומות על ידי הקמת גרם מדרגות מעוצב, נוח ובטיחותי. מדובר על מדרגות ברזל חזקות ועמידות אשר אפשר להציב אותן במקומות שונים כך שהן יוכלו לשרת אל כל הדיירים ללא קשר לגיל, מוגבלות או כל דבר אחר. במהלך היום והערב עוברים בו אנשים כל העת ועל כן צריך שהוא יהיה נוח, בטיחותי ויפה לעין. חשוב להקדיש זמן רב ומחשבה לעיצוב ולתכנון המדרגות. הן יכולות להיות גלויות וליצור חלל גדול ומרווח יותר או להיות מעוצבות באופן מיוחד. מדרגות שעשויות מברזל יהוו פתרון יציב ואיכותי לעומת מדרגות אחרות. הברזל הוא חומר חזק ואיכותי אך יש לדעת כיצד לבחור את הסוג המתאים על מנת ליהנות ממראה של מדרגות יפות ובטיחותיות.

פרגולה ממתכת/סככה לרכב

השימוש בפרגולות מתכת הינו נפוץ מאוד בבתים ומבנים רבים בארץ ובעולם. מדובר על סוג של סככה שניתן להתקין אותה בקומת קרקע, בבית צמוד קרקע או במרפסת בקומות גבוהות יותר. פרגולות ממתכת הן בעלות יתרונות רבים על פני כל חומר אחר ,הן בעלות חוזק ,יציבות ועמידה בתנאי מזג אוויר בבתים רבים נוהגים לבנות פרגולות שעשויות מעץ שבנייתן היא פשוטה ,אך שיטה זו אינה מומלצת לכל אחד.החיסרון של פרגולה מעץ מול זו שעשויה מתכת הוא הצורך בטיפול תקופתי (אחת לשנה) אשר כולל שיוף, ניקוי, שימון בשמן מיוחד וגם צביעה מחודשת. במקרים רבים אנשים נוטים להזניח את הפרגולה שניצבת ליד ביתם והיא מאבדת את היופי הראשוני שלה ,לכן אנו ממליצים על בניית פרגולה ממתכת.

גלריה מברזל

גלריה היא כאמור מבנה בתוך מבנה שמאפשר אמנם לחלק את החלל לכמה חלקים. היות וגלריה היא מטבעה עשויה מחומר קל היא לא תכלול אלמנטים של בניית בלוקים או יציקת בטון.על משטח הקונסטרוקציה שנוצר ניתן יהיה להתקין רצפת עץ או מתכת. גלריות שהבסיס שלהן הוא ברזל יהיו יציבות וחזקות ויאפשרו ליותר משקל להיות על המשטח של הגלריה. בדרך כלל הגלריה תהיה ממוקמת בגובה כמה מטרים ועל מנת להגיע אליה נהיה זקוקים למדרגות יציבות וחזקות. גלריה יכולה לשמש למטרות שונות כגון: מגורים ,חדר עבודה ,מחסן ועוד…

גדרות ברזל

כל בית קרקע, עסק או אפילו מוסד ציבורי יהיה זה מתבקש לגדר אותו באמצעות גדרות ברזל שיסמנו את הגבול וימנעו חדירה של אורחים בלתי רצויים. ניתן לגדר כל מתחם על ידי גדר חזקה ובלתי חדירה שתגן עליו וגם תחזיק מעמד זמן רב מאוד. הברזל כשלעצמו לא יחזיק מעמד ולכן יש לצבוע אותו בצבע ייעודי. חברות מקצועיות יספקו לכם רק ברזל מגלוון שנצבע בתנור. שכבת צבע זו תמנע התפתחות של קורוזיה וחלודה שיקצרו מאוד את חיי המדף של הגדר. הגדר אמורה להיות קודם כל אביזר בטיחותי ובטוח ורק לאחר מכן גם גורם עיצובי. עובי השלבים והמרווחים ביניהם חשוב מאוד וישנן תקנות ברורות בנושא זה. עבודה בניגוד לתקנות עלולה להביא לאסון שיכול לסכן עוברי אורח תמימים. ישנם סוגים שונים של גדרות ברזל וכל סוג מתאים למטרה שונה בתכלית, על כן מומלץ לפני שרוכשים לתכנן במדויק היכן תותקן הגדר, מה יהיה היעד שלה ומה מסגרת התקציב שלכם.

מחסן פאנל מבודד

את המחסן ניתן לבנות בקלות על פי התאמה אישית בגדלים שונים לכל מקום שבוא אנו רוצים למקם אותו. המחסן ייתן פתרון מעולה במינימום תחזוקה נדרשת ובמחירים פחות יקרים ממחסן מקובע בחצר הבית. המחסן גם יכול לשמש כחלל עבודה ויכול להתאים כמעט לכל דרישה על פי תכנון שאותו הלקוח יציג. מחסן פאנל מבודד עשוי מלוחות פאנל מודולריות עם פרופיל מתכת, שניתנות לפירוק והרכבה בקלות. הלוחות עמידים לכל מזג האוויר ושינויי אקלים בנוסף עמידים לשינוי צבע וחלודה וכך הם שומרים על איכות לאורך זמן כמעט וללא תחזוקה בכלל. המחסנים מפנל הינם בעלי משקל קל וניתנים למיקום בכל מקום ובכל סוג משטח אדמה בטון או עץ.