אתם תחלמו, אנחנו נבצע.

מדרגות ברזל ומתכת בהזמנה אישית

| מדרגות ברזל - אפשרות לשילוב עץ | מדרגות ברזל לבית | מדרגות ברזל חיצוניות | מדרגות ברזל פנימיות | מדרגות מתכת | מדרגות פלדה | מדרגות בשילוב מתכת וברזל |

אודותינו

אנו בחברת ״סולמי בינוי״ מתמחים במדרגות ברזל ומתכת מכל סוג, בין אם זה לבתים פרטיים או למפעלים, מדרגות פנימיות וחיצוניות. כמו כן אנו מתעסקים בכל סוגי הקונסטרוקציות ופתרונות המסגרות ברמה הגבוהה ביותר עם חומרי הגלם האיכותיים בשוק ומפרט טכני מחמיר. אנו עובדים בצורה בטיחותית ע״פ כל התקנים .
אנו שמים לנגד עינינו בראש ובראשונה את צרכי הלקוח ודוגלים בשירותיות ויחס אישי לכל לקוח .
מטרתנו להביא לידי ביטוי את חזון הלקוח תוך יעוץ והתאמת תכנון תקציב. אנו דואגים לטאץ’ האישי בכל פרוייקט, החל מתכנון ושרטוט עם ליווי הלקוח ועד הגשמת החלום..מהצעד הראשון ועד הפרטים הקטנים באיכות ואחריות .

מדרגות ברזל, מתכת ופלדה

מדרגות ברזל ומתכת פנימיות וחיצוניות זו המומחיות שלנו, בין אם זה לבתים פרטיים, בניינים ומפעלים. מעל עשור חברתינו מתמחה במדרגות פנימיות וחיצוניות עם מאות לקוחות מרוצים. בתים דו מפלסיים מאפשרים מעבר בין הקומות על ידי הקמת גרם מדרגות מעוצב, נוח ובטיחותי. מדובר על מדרגות ברזל חזקות ועמידות אשר אפשר להציב אותן במקומות שונים כך שהן יוכלו לשרת אל כל הדיירים ללא קשר לגיל, מוגבלות או כל דבר אחר. במהלך היום והערב עוברים בו אנשים כל העת ועל כן צריך שהוא יהיה נוח, בטיחותי ויפה לעין. חשוב להקדיש זמן רב ומחשבה לעיצוב ולתכנון המדרגות. הן יכולות להיות גלויות וליצור חלל גדול ומרווח יותר או להיות מעוצבות באופן מיוחד. מדרגות שעשויות מברזל יהוו פתרון יציב ואיכותי לעומת מדרגות אחרות. הברזל הוא חומר חזק ואיכותי אך יש לדעת כיצד לבחור את הסוג המתאים על מנת ליהנות ממראה של מדרגות יפות ובטיחותיות.

קונסטרוקציה מברזל

קונסטרוקציה מברזל היא אחת הקונסטרוקציות הנפוצות ביותר. בנייה איכותית נחשבת לבנייה המורכבת בכללה מקונסטרוקציות ברזל. לברזל כמה יתרונות משמעותיים: מדובר בחומר חזק שנועד לשמש לשנים ארוכות. מכיוון שמדובר בתחום הבניין, תכונה זו קריטית. קונסטרוקציית ברזל מאפשרת לבניין לעמוד איתן במשך זמן רב. הברזל אינו רק חזק, אלא גם עמיד מפני פגעים. בשעה שהבטון עלול להיחלש מעט ולהירטב בימי הגשמים, הרי שהברזל אינו נפגע מרטיבות או מחום גבוה. קונסטרוקציה מברזל יכולה למנוע את קריסתו של הבניין בעת מצבים קיצוניים כמו רעידת אדמה, שריפה, שיטפון או הפגזה. מדובר בחומר חזק שלא ניתן לשבור בקלות. ניתן לשלב את הברזל עם חומרים אחרים – הברזל משתלב להפליא עם חומרי בנייה אחרים כמו בטון וטיט, ולכן נחשב גם לנוח לעבודה. יחסית לתכונותיו הרבות, הברזל נחשב לחומר זול, והוא מאפשר להוריד את עלויות הבנייה.

פרגולה ממתכת/סככה לרכב

השימוש בפרגולות מתכת הינו נפוץ מאוד בבתים ומבנים רבים בארץ ובעולם. מדובר על סוג של סככה שניתן להתקין אותה בקומת קרקע, בבית צמוד קרקע או במרפסת בקומות גבוהות יותר. פרגולות ממתכת הן בעלות יתרונות רבים על פני כל חומר אחר ,הן בעלות חוזק ,יציבות ועמידה בתנאי מזג אוויר בבתים רבים נוהגים לבנות פרגולות שעשויות מעץ שבנייתן היא פשוטה ,אך שיטה זו אינה מומלצת לכל אחד.החיסרון של פרגולה מעץ מול זו שעשויה מתכת הוא הצורך בטיפול תקופתי (אחת לשנה) אשר כולל שיוף, ניקוי, שימון בשמן מיוחד וגם צביעה מחודשת. במקרים רבים אנשים נוטים להזניח את הפרגולה שניצבת ליד ביתם והיא מאבדת את היופי הראשוני שלה ,לכן אנו ממליצים על בניית פרגולה ממתכת.

גלריה מברזל

גלריה היא כאמור מבנה בתוך מבנה שמאפשר אמנם לחלק את החלל לכמה חלקים. היות וגלריה היא מטבעה עשויה מחומר קל היא לא תכלול אלמנטים של בניית בלוקים או יציקת בטון.על משטח הקונסטרוקציה שנוצר ניתן יהיה להתקין רצפת עץ או מתכת. גלריות שהבסיס שלהן הוא ברזל יהיו יציבות וחזקות ויאפשרו ליותר משקל להיות על המשטח של הגלריה. בדרך כלל הגלריה תהיה ממוקמת בגובה כמה מטרים ועל מנת להגיע אליה נהיה זקוקים למדרגות יציבות וחזקות. גלריה יכולה לשמש למטרות שונות כגון: מגורים ,חדר עבודה ,מחסן ועוד…